menu
 winkelmandje 

Atoomenergie en de toekomst van de aarde (antiquariaat)

De metamorfose van de materie

Georg Blattmann

tweedehands boek

De auteur, die voor zijn opleiding tot geestelijke in de Christengemeenschap wiskunde, natuurkunde en astrologie studeerde, laat in dit boekje zien hoe het in de geschiedenis tot de eerste waterstofbom is gekomen (het verging ons als kinderen die met vuur spelen; opeens was er brand en toen wisten we geen terug meer, aldus C.F. Von Weizsäcker).
Op heldere wijze behandelt Blattmann de natuurwetenschappelijke aspecten van de atoomenergie om tenslotte tot de vraag te komen: is het niet mogelijk de neergaande lijn van verval in onze cultuur om te buigen door een wereldomvattende kracht, die gelijk is aan de intensiteit waarmee de scheppermachten aan het begin van de aarde hun werk volbrachten?
Volgens Blattmann is de impuls tot deze kracht te vinden in het sacrament van het altaar, waar ook een wezenlijke verandering van materie plaatsvindt.

info van de uitgever
[Christofoor, 1983]

Atoomenergie en de toekomst van de aarde (antiquariaat)

De metamorfose van de materie

Georg Blattmann · alles van deze auteur 

€ 4.00

ISBN 9062381782